WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Książę Albert z Monako się żeni (ZDJĘCIA)

Książę Albert z Monako się żeni (ZDJĘCIA)

24.06.2010, godz. 08:36
Książę Albert z Monako się żeni
Książę Albert z Monako się żeni. Arystokrata poślubi byłą pływaczkę olimpijską i modelkę pochodzącą z RPA, Charlene Wittstock foto: Brak agencji
Książę Monako Albert II (52 l.) zaręczył się z byłą pływaczką olimpijską i modelką pochodzącą z RPA, Charlene Wittstock (32 l.). Jeden z największych kobieciarzy w Europie nie podał co prawda kiedy stanie na ślubnym kobiercu, ale w przypadku takiego playboya już sama deklaracja chęci ożenku jest sporym sukcesem.

Całe Monako żyje ślubem swojego władcy, księcia Alberta II. Najbardziej zagorzały kawaler wśród arystokratów długo wzbraniał się przed małżeństwem, ale w końcu i on podjął decyzję, że w wieku 52 lat pora się zaobrączkować.

Syn księcia Runiera II i księżniczki Grace Kelly zszokował poddanych kiedy gruchnęła wieść o jego zaręczynach z byłą pływaczką olimpijską i modelką pochodzącą z RPA Charlene Wittstock (32 l.).

 

To tym bardziej zaskakujące, że książę, który ma dwoje nieślubnych dzieci, do tej pory miał opinię kobieciarza. Romansował m.in. z aktorkami: Angie Everhart, Catherine Oxenberg, Brooke Shields oraz modelką Claudią Schiffer. 

Swoją przyszłą żonę, Charlene poznał kilka lat temu na jednej z imprez sportowych. Oficjalnie jako para książę Albert II i śliczna modelka pojawili się na ceremonii otwarcia zimowych igrzysk olimpijskich w Turynie.

Narzeczonej arytsokraty nie przeszkadza, że jej ukochany ma conajmniej dwoje nieślubnych dzieci. Syn Alexandre jest owocem jego krotkiego romansu z togijską stewardessą Nicole Coste. W 2006 roku wyszło na jaw, że playboy w 1992 roku z kochanką Tamarą Rotolo spłodził córkę z Jazmin Grace.

Dopiero teraz Albert zdecydował się ustatkować i zapowiedział huczny ślub. Na razie narzeczeni nie wyznaczyli jednak jego daty

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: