Se.pl wiadomości Świat MAMY CZARNEGO PAPIEŻA! Teraz tylko czekać na koniec świata

MAMY CZARNEGO PAPIEŻA! Teraz tylko czekać na koniec świata

14.03.2013, godz. 11:48 / aktualizacja 28.07.2013, godz. 21:13
Jezuita, chemik, filozof
Ostrożny reformator Czy będzie reformatorem? Na pewno nie radykalnym. Ostro sprzeciwiał się legalizacji małżeństw homoseksualnych w Argentynie, za co prezydent kraju nazwała go głosicielem średniowiecznych poglądów. Z drugiej strony otwarcie krytykował księży, którzy odmawiali chrztu dzieciom urodzonym poza małżeństwami i nazywał ich hipokrytami. "Jezus uczył nas, by wychodzić do ludzi i dawać świadectwo" - mówił do argentyńskich księży. Która strona osobowości nowego papieża przeważy podczas tego pontyfikatu? foto:

Pamiętacie jak informowaliśmy Was wczoraj o nadchodzącym końcu świata, który wieszczyli święty Malachiasz oraz Nostradamus? Tak - teraz mamy dla Was dowody, że koniec świata już się zbliża, już puka do naszych drzwi!

Niektórzy powiedzą, że to nadinterpretacja, ale pamiętajcie - ziarnko prawdy znajdzie się nawet w najbardziej nieprawdopodobnej historii! Otóż wczoraj pisaliśmy o przepowiedniach, które zwiastują koniec świata.

NOWY PAPIEŻ = KONIEC ŚWIATA? Sprawdźcie przepowiednie >>>

A teraz w skrócie. Otóż zwiastunem nadchodzącej apokalipsy miał być "czarny papież". Nie oznacza to jednak, że musi być czarnoskóry. Przypomnijmy, że Benedykt XVI uważany był za czarnego papieża z tego powodu, że w herbie Ratzingerów była czarna głowa. Miał także inne powiązania świadczące o byciu "czarnym", ale wróćmy do obecnego papieża, Franciszka.

Otóż Franciszek jest jezuitą. A przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego nazywany jest czarnym papieżem! Co prawda Bergoglio wybrany przez kongregację generalną, w której biorą udział prowincjałowie oraz delegaci wybrani na kongregacjach prowincji nigdy nie został. W styczniu 2008 generałem zakonu wybrano Hiszpana z prowincji japońskiej o. Adolfo Nicolása SJ.

Ale jako głowa Kościoła, jezuita - pewnie według przepowiedni można podciągnąć to pod bycie czarnym papieżem, a tym samym zwiastunem końca świata.

PODYSKUTUJ NA FORUM >>>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: