WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat MAMY CZARNEGO PAPIEŻA! Teraz tylko czekać na koniec świata

MAMY CZARNEGO PAPIEŻA! Teraz tylko czekać na koniec świata

14.03.2013, godz. 11:48
Jezuita, chemik, filozof
Chemik, filozof i Argentyńczyk. Arcybiskup Buenos Aires. Nikt nie spodziewał się takiego wyboru, choć nieoficjalnie wiadomo, że w 2005 roku późniejszy Franciszek I zajął w głosowaniu kardynałów drugie miejsce po Josephie Ratzingerze. Nigdy wcześniej nie wybrano na papieża nikogo z Ameryki i nigdy żaden z papieży nie przyjął imienia Franciszek. To także pierwszy jezuita na tym stanowisku. foto:

Pamiętacie jak informowaliśmy Was wczoraj o nadchodzącym końcu świata, który wieszczyli święty Malachiasz oraz Nostradamus? Tak - teraz mamy dla Was dowody, że koniec świata już się zbliża, już puka do naszych drzwi!

Niektórzy powiedzą, że to nadinterpretacja, ale pamiętajcie - ziarnko prawdy znajdzie się nawet w najbardziej nieprawdopodobnej historii! Otóż wczoraj pisaliśmy o przepowiedniach, które zwiastują koniec świata.

NOWY PAPIEŻ = KONIEC ŚWIATA? Sprawdźcie przepowiednie >>>

A teraz w skrócie. Otóż zwiastunem nadchodzącej apokalipsy miał być "czarny papież". Nie oznacza to jednak, że musi być czarnoskóry. Przypomnijmy, że Benedykt XVI uważany był za czarnego papieża z tego powodu, że w herbie Ratzingerów była czarna głowa. Miał także inne powiązania świadczące o byciu "czarnym", ale wróćmy do obecnego papieża, Franciszka.

Otóż Franciszek jest jezuitą. A przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego nazywany jest czarnym papieżem! Co prawda Bergoglio wybrany przez kongregację generalną, w której biorą udział prowincjałowie oraz delegaci wybrani na kongregacjach prowincji nigdy nie został. W styczniu 2008 generałem zakonu wybrano Hiszpana z prowincji japońskiej o. Adolfo Nicolása SJ.

Ale jako głowa Kościoła, jezuita - pewnie według przepowiedni można podciągnąć to pod bycie czarnym papieżem, a tym samym zwiastunem końca świata.

PODYSKUTUJ NA FORUM >>>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: