WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Miss Bum Bum w Brazylii - kandydatki do tytułu najpiękniejszych pośladków 2017 roku

Miss Bum Bum w Brazylii - kandydatki do tytułu najpiękniejszych pośladków 2017 roku

09.08.2017, godz. 16:03
Miss Bum Bum 2017 Brazylia
foto: EAST NEWS

Miss Bum Bum 2017 - w Brazylii już po raz siódmy wystartował konkurs, w którym kandydatki walczą o tytuł najpiękniejszych pośladków. Która z kandydatek ma szansę na wygraną? Sprawdź, naszą galerię zdjęć uczestniczek konkursu Miss Bum Bum 2017 w Brazylii.

Miss Bum Bum Brazylii, czyli wybory najpiękniejszych pośladków, odbywają się już od siedmiu lat. To właśnie w Brazylii narodził się pomysł na ukoronowanie pań, które mogą poszczycić się najbardziej apetycznymi pośladkami. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Mało tego! Inne kraje poszły za przykładem Brazylii. W tym roku po raz pierwszy wybrano Miss Bum Bum Poland. Tytuł powędrował do Darii Flisiak.

Miss Bum Bum Brazylii 2017 wystartował 7 sierpnia. Tym razem o tytuł najpiękniejszych pośladków walczyć będzie 27 kandydatek. Dodajmy, że nie mogą być to kobiety w stylu wychudzonych modelek wprost z wybiegów popularnych domów mody. Kandydatka na Miss Bum Bum to posiadaczka bardzo kobiecych kształtów. Która z tegorocznych uczestniczek konkursu ma największe szanse na wygraną? Oceńcie sami, przeglądając naszą galerię powyżej artykułu!

SZOK! Polak sprzedał modelkę w internecie

Modelka Brandi Glanville oddała hołd Dżołanie Krupie

Robił jej zdjęcia i uwiódł! Monika Jagaciak wzięła ŚLUB!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: