WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Monitoring centrum handlowego zarejestrował śmierć 4-miesięcznego dziecka. Zobacz, co się stało [WIDEO]

Monitoring centrum handlowego zarejestrował śmierć 4-miesięcznego dziecka. Zobacz, co się stało [WIDEO]

16.11.2016, godz. 14:56
Dziecko ZMARŁO, bo babcia przypadkiem zrzuciła je z trzeciego piętra. Zobacz WSTRZĄSAJĄCE nagranie
foto: Youtube.com

W jednym z centrów handlowych w Chinach doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosło maleńkie, czteromiesięczne dziecko. Na nagraniu opublikowanym w internecie widać, jak babcia z wnukiem na ramionach wchodzi na ruchome schody. Następnie traci równowagę i leci na barierkę, przez którą wypada dziecko. Maluch nie przeżył spadku z wysokości trzeciego piętra.

Na opublikowanym przez chińskie media filmiku widać, jak rodzina - babcia niosąca na rękach niemowlę, a za nimi mama z córką wędrują w kierunku ruchomych schodów. Gdy babcia wchodzi już na schodek, nagle traci równowagę i ciężarem ciała spada na barierę. Niestety, siła z jaką kobieta o nią uderza powoduje, że wypuszcza z rąk dziecko. Czteromiesięczny niemowlak wypada przez barierkę i spada w dół z wysokości trzeciego piętra. Matka dziecka, będąca świadkiem tego zdarzenia natychmiast rzuca się w pościg na dół. Na miejsce od razu wezwano pomoc medyczną, ale chłopiec zmarł krótko po przewiezieniu do szpitala. Sytuacja ta miała miejsce w centrum handlowym Wu Yue Plaza w Szanghaju. To już nie pierwszy raz, kiedy w Chinach ktoś ponosi śmierć przez schody ruchome. W ubiegłym roku zapadły się pod kobietą, która bohatersko uratowała swojego synka, ale sama zginęła.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: