WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Nagrał zabójstwo i pokazał to na Facebooku. Ściga go policja [ZDJĘCIA]

Nagrał zabójstwo i pokazał to na Facebooku. Ściga go policja [ZDJĘCIA]

18.04.2017, godz. 09:56
pistolet
foto: Dreamstime

Amerykańska policja poszukuje mężczyzny, który zabił 74-latka, nagrał to i  zamieścił na Facebooku. Ponoć morderca wybrał swoją ofiarę przypadkowo. Pojawiły się także informacje, że 74-letni mężczyzna nie jest jedyna ofiarą Steve'a Stephensa. Śledczy sprawdzają te informacje.

Steve Stephens zamieścił na Facebooku film, na którym widać, jak zabija 74-letniego mężczyznę. Z doniesień świadków wynika, że mężczyzna zaczepił 74-latka pod sklepem. Krzyknął w jego stronę imię kobiety. Kiedy ten zareagował, Stephens powiedział mu, że "ona jest powodem, dla którego to się z nim stanie", po czym zastrzelił staruszka, dziadka 14 wnucząt. Śledczy otrzymali informacje, że 37-latek ma na koncie już kilka morderstw. Ponoć Steve Stephens sam nagrał wideo, na którym przyznaje się do innych zbrodni. Policja ostrzega mieszkańców Ohio, że Stephens porusza się białym samochodem i jest uzbrojony. Trwa obława na mordercę.

Zobacz: BESTIALSKI atak na konwój z ewakuowaną ludnością w Syrii. BARDZO DUŻA liczba ofiar, w tym DZIECI

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: