WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat NAPFLIX jest najnudniejszą telewizją na świecie. Cierpisz na bezsenność? To w sam raz dla ciebie! [WIDEO]

NAPFLIX jest najnudniejszą telewizją na świecie. Cierpisz na bezsenność? To w sam raz dla ciebie! [WIDEO]

25.10.2016, godz. 20:37

Znasz to uczucie, prawda? Kręcisz się z boku na bok, pijesz ciepłe mleko, słuchasz muzyki relaksacyjnej, a nawet próbujesz medytować. I NIC. Wiesz, że nie zaśniesz. Patrzysz tylko na zegarek, widzisz, jak bezlitośnie skraca się twój czas na sen i kalkukujesz, ile ci go jeszcze zostało. Każdy z nas przeżył już niejedną taką noc. Ale koniec z tym! Z myślą o tym problemie powstała nowa telewizja - NAPFLIX.

I nie myl tego ze słynnym NETFLIXEM. NAPFLIX to zupełnie inny wymiar oglądania telewizji. To nie jest kanał, który włączysz, żeby przeżyć fantastyczną przygodę. Chyba, że za taką uważasz na przykład... 8 godzin patrzenia na palącą się świeczkę. Albo tranmisję z mistrzostw świata w szachach. Albo dwugodzinny wykład z fizyki kwantowej. Przegląd światowych wodospadów? Proszę bardzo. Ale nie spodziewaj się fascynującej historii, czy informacji, która zmieni twoje życie. NAPFLIX powstał po to, byś mógł zasnąć zanudzony na śmierć. Ten kanał serwuje nam dosłownie najczystszą dawkę nudy! Godziny kurczaków, kręcących się na rożnie, gra w bule z oryginalnym, francuskim komentarzem, albo podróż nowojorskim metrem z widokiem na jeden punkt. "Jesteśmy platformą wideo, na której znajdziesz najbardziej uspokajające, nudne i usypiające materiały, które pomogą ci się zrelaksować i zasnąć" - tak reklamują się twórcy. Nie pozostaje nic innego, tylko sprawdzić, czy to rzeczywiście działa!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: