WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat HORROR w Nicei. Zagineło 8-miesięczne dziecko! Odnaleziono je dzięki Facebookowi

HORROR w Nicei. Zagineło 8-miesięczne dziecko! Odnaleziono je dzięki Facebookowi

15.07.2016, godz. 11:59
niemowlę
foto: SHUTTERSTOCK

W trakcie krwawego zamachu w Nicei w wyniku chaosu i paniki, która tam wybuchła zaginęło 8-miesięczne dziecko. Matka natychmiast zaapelowała na Facebooku prośbę o pomoc w jego odnalezieniu. Dzięki pomocy internautki niemowlę udało się odnaleźć całe i zdrowe.

Zamach w Nicei zebrał ogromne żniwo. Terrorysta wjechał rozpędzoną ciężarówką w tłum ludzi zgromadzonych na promenadzie. Zginęły 84 osoby, a ponad sto zostało rannych, w tym 18 znajduje się w stanie ciężkim - podają zagraniczne media. Kiedy zamachowiec zaczął taranować ludzi wybuchła panika i chaos. Ludzie gubili swoich bliskich, próbowali schronić się w bezpiecznym miejscu. Kilka minut po północy na Facebooku pojawiła się prośba pewnej matki, której zginęło 8-miesięczne dziecko. "Zginęło nam 8-miesieczne niemowlę, jeśli ktoś je znalazł, proszę o kontakt" - napisała Tiava Banner. Na szczęście dzięki pomocy jednej z internautek, która dała wskazówki pani banner, do kogo może zwrócić się o pomoc, kobieta znalazła swoje dziecko. Po godzinie na portalu społecznościowym podziękowała za pomoc.

Zobacz: Zamach w Nicei. Wiemy, kim był zamachowiec!

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: