WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Niemcom uciekło 280 tys. uchodźców

Niemcom uciekło 280 tys. uchodźców

11.10.2016, godz. 02:00
Uchodźcy obmacywali Niemki na koncercie! Grupy agresywnych mężczyzn zaczepiały i atakowały kobiety
foto: EAST NEWS

Wielki kłopot niemieckiej policji! Służby porządkowe kraju nie wiedzą, gdzie przepadło... 280 tys. uchodźców. Według danych policji tyle osób, które trafiły do Niemiec, jest poszukiwanych listem gończym. Ale gdzie ich szukać?

Rewelacyjne doniesienia podała stacja radiowa HR-Info. Według jej informacji służby wystawiły aż 280 tys. listów gończych. To oznacza, że tyle osób nielegalnie przebywa na terenie Niemiec. Jak podał rzecznik niemieckiego MSW, część z nich mogła mieć też zakaz wjazdu do Niemiec, a jednak jakimś cudem tam trafiła. Policja nie podaje, jakiej narodowości są poszukiwane osoby, z kolei media spekulują, że może chodzić o przestępców i terrorystów.

Jeden z nich wpadł w policyjną zasadzkę w Saksonii. Funkcjonariusze zatrzymali Syryjczyka Dżabera al-Bakra (22 l.), podejrzewanego o planowanie ataku bombowego, który wymknął się antyterrorystom z obławy w Chemnitz trzy dni temu. Również był poszukiwany listem gończym. W jego mieszkaniu odkryto materiały wybuchowe, okazało się też, że był on szkolony jako konstruktor bomb.

ZOBACZ: Brudne zagranie Trumpa na debacie. Wykorzystał kobiety [SONDA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: