WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Niemowlę pierwszy raz słyszy rodziców. Jego reakcja jest BEZCENNA [WIDEO]

Niemowlę pierwszy raz słyszy rodziców. Jego reakcja jest BEZCENNA [WIDEO]

29.04.2017, godz. 16:03
kobieta, matka, mama, mama i dziecko, radosne dziecko, niemowlak, dziecko
foto: EAST NEWS

Dziecko reaguje na głos rodziców jeszcze kiedy jest w brzuchu mamy. Kobiety czują w brzuchu radość i poruszenie, jakie wywołuje w niemowlaku relacja z rodzicami budowana jeszcze przed narodzinami. Dzieci, które rodzą się z wadami aparatu słuchu, nie znają jednak barw głosu rodziców. A co się dzieje, gdy słyszą je pierwszy raz?

W tym niezwykłym przeżyciu mogli uczestniczyć rodzice pewnego chłopca, którzy zarejestrowali jego reakcję i opublikowali ją w internecie. Ich kilkumiesięczne niesłyszące dziecko otrzymało aparat słuchowy, który pozwolił mu usłyszeć nie tylko mamę i tatę, ale też wszystkie dźwięki świata, które do tej pory do niego nie docierały. To, co wyraża jego twarz w pierwszej chwili jest niesamowite! Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy widza nawet w taki pochmurny dzień, jak dzisiaj.

To nagranie jest z 2015 roku, ale odświeżamy je, by wnieść trochę radości w sobotnie popołudnie. Emocje na twarzy niesłyszącego chłopca, który pierwszy raz słyszy świat, są niecodziennym widokiem dla przeciętnego człowieka, dlatego warto je obejrzeć! Sami zobaczcie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: