WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Żona Donalda Trumpa opowiada o dzikim SEKSIE.

Żona Donalda Trumpa opowiada o dzikim SEKSIE.

08.11.2016, godz. 15:01
Ujawniono nagie zdjęcia Melanii Trump! Rozbierała się we francuskim magazynie
foto:

Melania miała 28 lat kiedy poznała 52-letniego Donalda Trumpa. Różnica wieku nie była jednak dla nich przeszkodą. Młodość Melanii połączyła się z bogactwem Donalda... Namiętność ponoć została do tej pory, choć od ich pierwszego spotkania minęło już 17 lat. - Uprawiamy niesamowity seks co najmniej raz dziennie. A czasami nawet częściej... - zdradziła Melania Trump w jednym z wywiadów.

Ach, co to za miłość! Piękna Melania i Donald Trumpowie znają się od siedemnastu lat i mimo że dzielą ich aż 24 lata, namiętność w ich związku nie przemija. – Uprawiamy niesamowity seks co najmniej raz dziennie. A czasami nawet częściej... - zdradziła Melania Trump w jednym z wywiadów. Ponoć sam Donald Trump często podkreśla jak niesamowity jest seks z Melanią - tak twierdzą jego współpracownicy.

W innym wywiadzie z 1999 roku dla radia Melania i Donald udzielali odpowiedzi na różne pytania dziennikarza, który w pewnym momencie sprowokował Melanię pytaniem "Co masz na sobie?" - "Niewiele..." - odpowiedziała wówczas Melania.

Melania ponoć nigdy nie chciała zmieniać męża - Najgorszym błędem, jaki można popełnić w związku, jest próbować zmieniać drugą osobę i ograniczać jej niezależność, zamiast akceptować ją i wspierać - powiedziała niegdyś Melania.

Melania Trump zaczęła karierę modelki w wieku 16 lat w Słowenii jako Melania Knav, dwa lata później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu. Pojawiła się na okłdkach tekich magazynów jak: Vogue, Harper’s Bazaar, GQ, New York Magazine, Sports Illustrated Swimsuit Issue, Glamour, Vanity Fair, Elle.

Donalda Trumpa nie trzeba nikomu przedstawiać. Donald Trump to amerykański przedsiębiorca, miliarder. W 2015 roku jego majątek szacowano na 4,0 mld USD. Tapowiedział ubieganie się o nominację Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku.

Zobacz też: Donald Trump: Obama jest głupi!