WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Obama: na Marsa za kilkanaście lat! Kobry atakują Chiny

Obama: na Marsa za kilkanaście lat! Kobry atakują Chiny

12.10.2016, godz. 12:31
Kim podneica sie kobrą
foto: SHUTTERSTOCK

Barack Obama zapowiedział, że Amerykanie polecą na Marsa juz za kilkanaście lat. W Chinach 50 jadowitych kobr uciekło z hodowli.

Misja na Marsa (Stany Zjednoczone)

Barack Obama (55 l.) chce na Marsa! Prezydent USA ogłosił, że już za kilkanaście lat pierwsi ludzie zostaną wysłani na Czerwoną Planetę. Rząd ma współpracować w tym celu z prywatnymi przedsiębiorstwami i inwestorami zajmującymi się technologią kosmiczną, by zapewnić kosmonautom dobre warunki życia pozaziemskiego. Ważne decyzje dotyczące tych planów zapadną już w tym tygodniu! W Pittsburghu przedstawiciele Białego Domu spotkają się z grupą naukowców i przedsiębiorców, by debatować o misji na Czerwoną Planetę. Póki co prywatna firma ma przetransportować pierwszych ludzi na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

ZOBACZ TEŻ: Inwazja MINOGÓW wampirów! Krwiożercze stwory atakują

Inwazja kobr (Chiny)

Jadowite węże zaatakowały Chiny! Wszystko przez nielegalną hodowlę kobr nepalskich w Nankin. Aż dwieście podstępnych gadów czmychnęło z niewoli i służbom udało się wyłapać jedynie 150. Pozostałe popełzły w niewiadomym kierunku i mogą być teraz dosłownie wszędzie! A jeśli zaczną się mnożyć jak oszalałe, niebawem będzie można już mówić o inwazji jadowitych bestii i prawdziwej chińskiej apokalipsie.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: