WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Obamowa waży już 116 kg ?

Obamowa waży już 116 kg ?

06.09.2016, godz. 05:00
Michelle Obama została aktorką!
Michelle Obama (50 l.) cieszy się ze swojej nowej kariery foto: AP

Czy to naprawdę pierwsza dama Stanów Zjednoczonych? Aż trudno uwierzyć, że Michelle Obama (52 l.), jeszcze niedawno smukła i wysportowana, przeszła taką metamorfozę! Prestiżowy magazyn "National Enquirer" szacuje, że żona prezydenta USA waży już 116 kg i wciąż przybiera!

Życie w Białym Domu najwyraźniej nie służy pięknej Michelle. Gdy przed ośmioma laty Obamowie wprowadzali się do luksusowej rezydencji w Waszyngtonie, żona prezydenta zachwycała zgrabną, wysportowaną sylwetką, co w połączeniu z nieomylnym gustem zapewniało jej tytuł pierwszej elegantki Stanów Zjednoczonych. Michelle ważyła wtedy 73 kg, ale przy wzroście 180 centymetrów to było w sam raz.

A dziś? Jak złośliwie zauważa "National Enquirer", życie u boku Baracka (55 l.) otworzyło przed Michelle wiele nowych drzwi, a wśród nich te kuchenne, o czym dowodnie świadczą pulchne ręce i nogi prezydentowej oraz coraz większy numer sukienek. Magazyn obliczył, że Obamowa powiększyła się o 43 kilogramy i waży już 116 kg! Czy po odejściu z Białego Domu wróci do formy?

Zobacz także: Postanowił POŚLUBIĆ Pokemona

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: