WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Ochroniarz OŚMIESZYŁ klientkę w sklepie na oczach wszystkich [ZDJĘCIE]

Ochroniarz OŚMIESZYŁ klientkę w sklepie na oczach wszystkich [ZDJĘCIE]

29.11.2016, godz. 15:00
zakupy, sklep
foto: SHUTTERSTOCK

Zoe Lowdon kilentka brytyjskiej sieci sklepów Waitrose, która zamieściła na fanpejdżu jednego z nich bardzo długi post. Opowiedziała w nim historię swojego upokorzenia w sklepie na oczach wszystkich innych klientów przez ochroniarza, który postanowił ją ośmieszyć za... zrobienie zdjęcia w sklepie. "Czułam się jak nagie dziecko, a nie matka trójki dzieci!" - napisała oburzona.

"Waitrose, dziękuję za najbardziej upokarzające doświadczenie zakupowe życia" - zaczyna swój post na Facebooku kobieta i opowiada historię o tym, jak postanowiła wstąpić do jednego ze sklepów sieci Waitrose, by kupić kilka rzeczy. Ot, zwykłe codzienne zakupy. Zainteresowana wystawionym na półce szampanem, postanowiła zrobić zdjęcie, by wysłać je do męża z sugestią pomysłu na prezent pod choinkę. Jak się okazało dużo później, w tamtym momencie była pod czujnym okiem ochroniarza, pilnującego sklepu. Nie spodobało mu się użycie przez Zoe aparatu, jednak swoje niezadowolenie postanowił wyrazić w odpowiednim - według niego - momencie. "Ku mojej niespodziance, gdy zapłaciłam już za zakupy i zmierzałam w stronę wyjścia, podszedł do mnie ochroniarz, zaprowadził mnie na bok i oznajmił, że w sklepie nie można robić zdjęć." - napisała Zoe Lowdon. "Najgorsze w tym jest to, że zostałam zaprowadzona na bok, gdy szłam już do wyjścia. Dokładnie tak, jak zaprowadzonoby złodzieja. Wszyscy inni klienci oglądali się na mnie i zastanawiali jakie popełniłam przestępstwo.". Szczególnym zaskoczeniem dla kobiety był fakt, że ochorniarz nie podszedł do niej w momencie popełniania tego występku, tylko postanowił ją upokorzyć w taki sposób. "Jaki jest morał tej historii? Za pieniądze nie kupi się klasy!" - zakończyła swoją opowieść Lowdon.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: