WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Odwołała ślub, a zamiast rodziny zaprosiła BEZDOMNYCH na wesele

Odwołała ślub, a zamiast rodziny zaprosiła BEZDOMNYCH na wesele

17.07.2017, godz. 19:00
obrączka, ślub,
foto: Dreamstime

Kobieta mieszkająca w stanie Indiana miała przykre przeżycie. Musiała odwołać ślub, a firma cateringowa nie pozwoliła jej odwołać przyjęcia weselnego. Nie chcąc wyrzucić jedzenia za wiele tysięcy dolarów, postanowiła zrobić dobry uczynek. Zamiast rodziny, na przyjęcie zaprosiła bezdomnych ze schroniska.

Pomysł zaproszenia bezdomnych na przyjęcie narodził się, gdy Amerykanka dowiedziała się, że firma cateringowa nie zwróci jej pieniędzy za odwołane wesele. 25-letnia Sarah Cummins straciłaby aż 30 tysięcy dolarów, a jedzenie musiałoby być wyrzucone. – To było naprawdę druzgoczące. Zadzwoniłam do wszystkich, odwoływałam przyjęcie, płakałam, zadzwoniłam do dostawców, płakałam jeszcze więcej, a potem poczułam się naprawdę źle myśląc o tym, że będę musiała wyrzucić całe to jedzenie – powiedziała "Indy Star". Aby uniknąć marnotrawstwa, postanowiłą skontaktować się z lokalnymi schroniskami dla bezdomnych i zaprosiła 170 osób na wystawne przyjęcie. Cała akcja została świetnie zorganizowana - niedoszła panna młoda załatwiła autobusy, a lokalne firmy podarowały gościom adekwatne do okazji ubrania.

Dla wielu z nas to dobry moment, by pokazać co moglibyśmy mieć, czy przypomnieć co mieliśmy – mówił Charlie Allen, jeden z uczestników przyjęcia . Oprócz potrzebujących, na przyjęciu pojawiło się kilka osób z rodziny oraz niektóre z druhen. Zaproszeni zostali podjęci piersią kurczaka z karczochami i śmietanowym sosem, czosnkową bruschettą oraz weselnym tortem. Zamiast miesiąca miodowego, Sarah Cummins pojedzie na Dominikanę z mamą. Nie chciała zdradzić dlaczego ślub odwołano.

ZOBACZ: Gwałciciel zaatakował dwie kobiety, ale go pobiły

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: