WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat To oni zabili księdza z Normandii! OBAJ terroryści byli znani służbom jako fanatycy! Nikt ich nie powstrzymał

To oni zabili księdza z Normandii! OBAJ terroryści byli znani służbom jako fanatycy! Nikt ich nie powstrzymał

28.07.2016, godz. 11:29
 Adel Kermiche
Adel Kermiche foto: Facebook

Oto twarze islamskich fanatyków, którzy obcięli głowę księdzu we francuskim kościele! Dumni ze swoich zamiarów terroryści przysięgają wierność Państwu Islamskiemu. Obaj byli znani policji z ekstremistycznych sympatii, ale nie zostali wsadzeni do więzienia!

„Przyrzekamy wierność i posłuszeństwo emirowi Państwa Islamskiego Abu Bakr al-Baghdadiemu, w trudach i w radości” - mówią dwaj młodzi mężczyźni siedzący na schodach we wnętrzu jakiegoś mieszkania. Obaj mają islamskie nakrycia głowy i brody, machają palcami wskazującymi, jakby głosili kazanie. Na monitorze laptopa obok nich widać flagę ISIS. Ten film pokazał się w sieci po brutalnym zabójstwie ks. Jacquesa Hamela (+86 l.) w kościele w Normandii. Mężczyźni na nagraniu to Adel Kermiche (+19 l.), Algierczyk mieszkający we Francji i urodzony nad Sekwaną Abdel Malik Nabil Petitjean (+19 l.), sprawcy ataku.

ZOBACZ TEŻ: Wzywał Allaha odcinając głowę księdzu! Islamista z Francji był znany służbom, ale pozwolono mu chodzić po ulicach!

To oni z zimną krwią dokonali egzekucji kapłana, obcinając mu głowę i modląc się do Allaha. Po identyfikacji drugiego sprawcy okazało się, że on też był znany policji jako niebezpieczny radykał! Ale poprzestano na założeniu mu kartoteki. Kermiche’owi z kolei zafundowano elektroniczną bransoletkę i areszt domowy zakładający możliwość wychodzenia z domu na cztery godziny dziennie. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: