WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Podłoga to gorąca lawa - nowa gra Hot Lava. O co chodzi?

Podłoga to gorąca lawa - nowa gra Hot Lava. O co chodzi?

19.06.2017, godz. 15:56
Lawa
foto: EAST NEWS

Zabawa, która przenosi nas w świat wyobraźni dziecka - podłoga to gorąca lawa - to nowy trend w internecie. O co chodzi? Na czym polega hasło "podłoga to lawa"? Internetowy trend zyskał taką popularność, że ma nawet powstać gra na komputer.

Zobacz, na czym to polega:

Trend okazał się na tyle popularny, że doczekał się nawet odpowiedzi prodeucentów gier. Klei Entertainment, który do tej pory stworzył gry takie jak "Shank", "Don’t Starve", "Mark of Ninja" i "Invisible Inc." wkrótce wypuści na rynek kolejną grę komputerową, na którą już teraz czeka wielu graczy z całego świata. - Hot Lava to gra, która zabierze nas na wycieczkę do dziecięcej wyobraźni. Będziesz musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, aby pokonać przeszkody, które staną ci na drodze - czytamy w opisie zamieszczonym na stronie Steam. Ma być to nawiązanie do zabawy, która podbija obecnie internet. Data premiery Hot Lava nie jest jeszcze znana, ale chętni już mogą zapisywać się do beta testów tej gry.

Zobacz: Włożył krokodylowi głowę do paszczy... Ten horror nagrała kamera! [WIDEO]

Wyobraźcie sobie, że podłoga nagle staje się gorącą lawą, a wy możecie poruszać się jedynie po meblach - brzmi znajomo? Racja, tak właśnie wygląda dziecięca wyobraźnia. Zapewne wielu z nas jako dziecko skakało po meblach udając, że podłoga to gorąca lawa, a dotknięcie jej to przegrana. Ostatnio zabawa powróciła w kręgach dorosłych - nowy internetowy trend polega na tym, że po rzuceniu hasła "podłoga to lawa", nasi znajomi muszą w przeciągu 5 sekund znaleźć się na jakimś podwyższeniu. W internecie zaroiło się od filmów ludzi desperacko wskakujących na meble i drzewa.

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: