WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat POGRZEB Whitney HOUSTON. Świat pożegnał Whitney ZDJĘCIA

POGRZEB Whitney HOUSTON. Świat pożegnał Whitney ZDJĘCIA

20.02.2012, godz. 08:05
Pogrzeb Whitney Houston - NA ŻYWO RELACJA w internecie
W centralnej części kościoła New Hope znalazła się srebrna trumna z ciałem piosenkarki, udekorowana białymi różami i purpurowymi liliami. Zaplanowana na 18.00 rozpoczęła się z 20-minutowym opóźnieniem. Uroczystość pogrzebową poprowadzi pastor Marvin L. Winans, długoletni przyjaciel rodziny Houstonów. foto: ap live

W sobotę świat pożegnał tragicznie zmarłą Whitney Houston. Główne uroczystości odbyły się w kościele baptystów New Hope, tym samym, w którym młoda Whitney jako członkini kościelnego chóru rozpoczynała swoją karierę muzyczną. Podczas 3,5-godzinnej uroczystości nie obyło się też bez skandalu.

Przed uroczystościami pogrzebowymi ulicami Newark, rodzinnego miasta gwiazdy, przejechał złoty karawan wiozący srebrną trumnę z ciałem piosenkarki.

- Odeszłaś zbyt szybko. Ludzie, którzy zgromadzili się w tym kościele, pamiętają Cię jako małą dziewczynkę. Teraz armia aniołów odprowadza Cię do ojca niebieskiego. Whitney wraca dziś do miejsca, w którym wszystko się zaczęło - mówił w emocjonalnym wystąpieniu jej przyjaciel z planu filmu "Bodyguard" Kevin Costner (57 l.).

>>> POGRZEB WHITNEY HOUSTON - znani na pogrzebie: Stevie Wonder, Kevin Costner, Bill Cosby

 

Swoimi występami hołd zmarłej artystce oddały takie sławy, jak Stevie Wonder (62 l.) i Alicia Keys (31 l.).

Na pogrzebie pojawił się też były mąż Whitney Houston, Bobby Brown. Został on wyproszony, bo na ceremonii pojawił się w towarzystwie osób niezaproszonych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: