WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Pójdzie siedzieć za zdjęcia Kate

Pójdzie siedzieć za zdjęcia Kate

18.09.2012, godz. 02:00
Pójdzie siedzieć za zdjęcia Kate
foto:

Zaczęła się wojna o zdjęcia toples przyszłej królowej Wielkiej Brytanii Kate Middleton (30 l.). Materiał z nagą żoną księcia Williama (30 l.) opublikował francuski magazyn "Closer". Książęca para, która przebywa teraz na Wyspach Salomona, zawiadomiła prokuraturę w Paryżu o naruszeniu tajemnicy ich życia prywatnego i żąda ukarania kierownictwa redakcji.

Kate i William chcą w sądzie udowodnić, że robiąc zdjęcia, a potem je publikując, naruszono ich prywatność. Według francuskiego prawa redaktor naczelna "Closer" Laurence Pieau i fotograf, który zrobił zdjęcia, mogą pójść do więzienia nawet na rok.

Książęca para domaga się też, by francuscy sędziowie w trybie natychmiastowym zakazali "Closerowi" publikacji nagich zdjęć w Internecie i odsprzedawania ich innym redakcjom. Przedruki z piersiami księż- nej pojawiły się już w irlandzkim "Daily Star" i włoskim "Chi". Co więcej, jeden z pornograficznych portali ogłosił, że oferuje każde pieniądze za zdjęcia Kate i Williama uprawiających seks, które ponoć mają redaktorzy francuskiego magazynu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: