WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Policja zastrzeliła ojca molestowanej 8-latki. Tragedia w ośrodku dla uchodźców w Berlinie

Policja zastrzeliła ojca molestowanej 8-latki. Tragedia w ośrodku dla uchodźców w Berlinie

28.09.2016, godz. 13:22
Niemiecka policja, polizei
foto: EAST NEWS

Kiedy ojciec zaatakował nożem 27-letniego mężczyznę, podejrzanego o molestowanie jego córki, został postrzelony przez interweniujących policjantów. Niestety strzał ten okazał się śmiertelny. Do tragedii doszło w jednym z ośrodków dla uchodźców na terenie Berlina.

Do tragedii doszło w ośrodku dla uchodźców w Berlinie. Funkcjonariusze zostali wezwani do obozu ze względu na zawiadomienie o tym, że doszło tam do molestowania 8-letniej dziewczynki. 27-letni mężczyzna miał zwabić dziecko do parku i tam wykorzystać. Kiedy przybyli na miejsce zatrzymali podejrzanego, skuli go w kajdanki i prowadzili do radiowozu. Wówczas ojciec niemoletowanej dziewczynki krzyknął: "Nie przeżyjesz!", a następnie dźgnął nożem zatrzymanego - podaje RMf24. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć broni. Niestety strzał, który oddali w kierunku agresywnego ojca 8-latki okazał się być śmiertelny. Z kolei 27-latek podejrzany o molestowanie trafił do szpitala.

Zobacz: SZOK! Muzułmanka w hidżabie na okładce "Playboya"! [ZDJĘCIE]

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: