WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Polka zginęła w wypadku w Szwajcarii. Kim była Agnieszka Bogacka?

Polka zginęła w wypadku w Szwajcarii. Kim była Agnieszka Bogacka?

17.10.2016, godz. 08:59
Tragiczny karambol na autostradzie. Są ranni i zabici
foto: Twitter

W tragicznym wypadku w Szwajcarii zginęła 44-letnia Agnieszka Bogacka, polska pilotka autokarowych linii Sindbad. Kobieta osierociła dwie córki oraz pozostawiła męża, który choruje na stwardnienie rozsiane. Mieszkańcy Białegostoku, skąd pochodziła Polka, organizują teraz pomoc materialną dla rodziny - informuje portal bialystok.naszemiasto.pl.

Jak podaje portal bialystok.naszemiasto.pl Agnieszka Bogacka na co dzień była związana z Akademią Tańca Szał. 44-latka była związana z akademią 10 lat, w przeszłości kilkukrotnie była mistrzynią Polski i Europy w hip hopie.  Tragicznie zmarła Polka osierociła dwie córki, pozostawiła również męża chorego na stwadnienie rozsiane. Teraz członkowie Akademii Tańca Szał organizują zbiórkę pieniądzy dla rodziny Agnieszki Bogackiej. Przez najbliższy tydzień będą organizowane specjalne pokazy, z których dochód zostanie przeznaczony dla bliskich 44-latki.

Do tragedii w Szwajcarii doszło w sobotę, 15 października nad ranem. Autobus linii Sindbad, gdzie Agnieszka Bogacka pracowała jako pilot, brał udział w kraksie w której zderzyły się cztery pojazdy. Polski autobus hamował, ale kierowcy nie udało się uniknać zderzenia z tyłem ciężarówki. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba.

- Na pokładzie autokaru było 22 pasażerów i 2 członków załogi. Żaden z pasażerów nie odniósł poważnych obrażeń, jedna osoba pozostaje na obserwacji w szpitalu, pozostali pasażerowie kontynuują podróż. Niestety w wyniku obrażeń śmierć poniósł jeden z naszych pracowników.Na miejsce zdarzenia wysłaliśmy autokar zastępczy, który zabrał pasażerów w dalszą drogę. Łączymy się w bólu z rodziną i pozostajemy w głębokim smutku z powodu dzisiejszej tragedii. Zarząd Sindbad Sp. z o.o. - czytamy na oficjalnej stronie przewoźnika.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: