WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Porażka ZNISZCZYŁA twarz Clinton!

Porażka ZNISZCZYŁA twarz Clinton!

19.11.2016, godz. 02:00
Porażka zniszczyła jej twarz
Hillary Clinton foto: AP

Czy to wciąż ta sama osoba?! Sromotna klęska w wyborach prezydenckich tak dała się we znaki Hillary Clinton (69 l.), że w kilka dni postarzała się o kilka lat!

Przez kilkanaście miesięcy kandydatka Demokratów do Białego Domu wyglądała nienagannie. Idealnie dobrane kostiumy, delikatny makijaż, schludna fryzura - tak prezentowała się na wszystkich wiecach wyborczych i podczas telewizyjnych debat prezydenckich. Jednak tydzień po wyborach, w których przegrała z kontrowersyjnym kandydatem Republikanów, pojawiła się na gali charytatywnej w Waszyngtonie całkowicie odmieniona - poryta zmarszczkami twarz, oklapnięte włosy, ponura mina... Hillary zupełnie nie przypominała kobiety, na którą głosowały miliony Amerykanów. Przyznała, że po porażce nie chciała wychodzić z domu, miała ochotę zwinąć się w kłębek i spać.

Według oficjalnych danych na Hillary Clinton głosowało 62,8 mln Amerykanów, czyli o blisko 1,3 mln więcej niż na Donalda Trumpa (70 l.). Ale w amerykańskich wyborach liczą się głosy elektorskie zdobyte w poszczególnych stanach, a tych Hillary uzbierała mniej niż jej konkurent.

Zobacz: Seksafera z polska raperką w Niemczech. Dopadła ją mroczna przeszłość?

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: