WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Prezydent Turcji mieszka w złotych pałacach! Recep Erdogan żyje jak sułtan

Prezydent Turcji mieszka w złotych pałacach! Recep Erdogan żyje jak sułtan

19.07.2016, godz. 21:02
Prezydent Turcji mieszka w złotych pałacach! Recep Erdogan żyje jak sułtan
foto:

Oto pałace Recepa Erdogana (62 l.)! Podczas gdy w Turcji po nieudanym puczu leje się krew i trwają aresztowania, prezydent mieszka w luksusach, jakich nie powstydziłby się sułtan.

Złoto kapiące ze ścian i sufitów, wszędzie antyki i zdobienia z najlepszych materiałów. Recep Erdogan żyje niczym sułtan! Świat obiegły zdjęcia wnętrz kilku pałaców, w jakich prezydent prowadzi wystawne życie. Podczas gdy jeden na czterech Turków jest nędzarzem, władca pławi się w luksusie. Zarabia wszak 230 milionów złotych rocznie! Żona Erdogana, Emine (60 l.), znana jest z rozrzutności. Potrafi zamknąć całe centrum handlowe w Brukseli, by kupować stroje. Podczas wizyty w Polsce wydała na targu ponad 200 tysięcy złotych na antyki.

ZOBACZ TEŻ: Horror w Turcji! Obcinają głowy puczystom na ulicach

Tymczasem w Turcji aresztowano pilotów, którzy w listopadzie zestrzelili rosyjski samolot. Tuż przed puczem Erdogan przepraszał Rosję za ten incydent. Wcześniej upierał się, że Su-24 naruszył przestrzeń powietrzną Turcji. Erdogan myśli nad zmianą prawa, by puczystów skazywać na śmierć. Czy to samo czeka pilotów, którzy narazili się Władimirowi Putinowi (64 l.)?

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: