WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Przepowiednia siostry Łucji: Polska i Niemcy na krawędzi wojny! Który naród przetrwa?!

Przepowiednia siostry Łucji: Polska i Niemcy na krawędzi wojny! Który naród przetrwa?!

01.12.2016, godz. 11:10
KRWAWY KSIĘŻYC WIESZCZY KONIEC ŚWIATA
KRWAWY KSIĘŻYC WIESZCZY KONIEC ŚWIATA foto: SHUTTERSTOCK

Wszystko wskazuje na to, że III wojna światowa nieuchronnie się zbliża. Świadczą o tym między innymi przerażające przepowiednie siostry Łucji z Fatimy, która w 1917 roku doznała objawień maryjnych. Pokazują one straszny obraz światowego konfliktu, w którym nie zabraknie również Polski.

Fragment książki Stephena Lassare'a pt. Odkryte sekrety przyszłości" z 1992 r. przedstawia sytuację opisaną przez siostrę Łucję, która jako mała dziewczynka doznała objawień maryjnych. Z ujawnionych sekretów dowiadujemy się wiele przerażających faktów, które już niedługo mają nawiedzić Ziemię. Czego dotyczą przepowiednie i jaką rolę odgrywa w nich Polska?

Okazuje się, że światowy konflikt czai się tuż za rogiem. Wszystko zacznie się od Chin, które z potężną siłą zaatakują Rosję. - Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych - czytamy w książce. Do walki włączyć się mają Stany Zjednoczone i świat Zachodu. - Zaznają też klęski Ukraina i Litwa, a w mniejszym stop­niu Łotwa i Estonia. Czechy i Słowacja zostaną zniszczone dopiero w czasie odwrotu wojsk rosyjskich, które będą się cofać w kierunku Ukrainy i Bałkanów. Od południa z Iraku uderzą Amerykanie i wybuchnie powstanie na Kaukazie aż po Turcję. Od strony Turcji zaatakują Anglicy - czytamy z przepowiedni siostry Łucji.

Przeczytaj więcej ciekawostek na Se.pl. Polub nas na Facebooku już teraz!

Co w takiej sytuacji z Polską? Niemcy zapragną wykorzystać napiętą sytuację i dokonać napaści na nasz kraj. Jednak to Polska wyjdzie zwycięsko z konfliktu, a na Niemcy spać ma bomba jądrowa. To zapoczątkuje całkowite zniszczenie narodu niemieckiego. Co ciekawe, Polska w przepowiedniach siostry Łucji z Fatimy, zajmuje szczególne miejsce. - W Polsce częściowemu zniszczeniu ulegną miasta przy­brzeżne, ale żadne polskie miasto nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia - mówi przepowiednia.

Kataklizmy naturalne

Według przepowiedni, nie zabraknie i kataklizmów naturalnych, które zniszczą sporą część Ziemi. - Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bar­dzo potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wstrząsy te będą przybierać na sile i zaczną wybuchać wulkany. Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Zmieni się konfiguracja brzegów Półwyspu Apenińskiego. Trzęsienia ziemi i lądów pod wodą spowodu­ją największe zniszczenie brzegów Europy oraz obu Ameryk (mniej w Ameryce Południowej) i Afryki. Państwa Europy będą bardzo zniszczone. Niemcy, Dania, Holandia zostaną zalane wodą jak wszystkie ziemie przy­brzeżne. Mniej ucierpi Norwegia. W Szwajcarii nastąpią ru­chy górotwórcze, a w konsekwencji wylewy rzek i zerwanie tam. Nastąpią powodzie i obsuwanie się ziemi - czytamy.

Zobacz: Przepowiednie Ojca Klimuszki spełniają się na naszych oczach. Czeka nas III wojna światowa?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: