WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat To przez nią nie będzie Brangeliny?! Plotki o romanse Brada Pitta z Marion Cotillard

To przez nią nie będzie Brangeliny?! Plotki o romanse Brada Pitta z Marion Cotillard

21.09.2016, godz. 12:30
Bratt Pitt zdradza Angelinę Jolie z Marion Cotillard?
foto: East News FOTOMONTAŻ

Cały świat nie może otrząsnąć się z szoku po tym, jak Angelina Jolie (41 l.) złożyła papiery rozwodowe! Plotki głoszą, że Brad Pitt (53 l.) romansował z Marion Cotillard (41 l.)

Jak to możliwe?! Najpiękniejsza para Hollywood rozstaje się. We wtorek gruchnęła wiadomość, że Angelina Jolie chce rozwodu i żąda całkowitej opieki na sześciorgiem dzieci, jakich dochowali się z Bradem Pittem. Nieoficjalnie TMZ dowiedziało się, że zdaniem aktorki dobro dzieci było zagrożone przez kłopoty Pitta z marihuaną, alkoholem i napadami złości. Hollywood od wiosny plotkuje też o romansie, jaki miał łączyć gwiazdora z Marion Cotillard na planie „Sprzymierzonych”, w których oboje grali. Pitt oficjalnie wyraził smutek z powodu decyzji żony. Tak naprawdę jest podobno wściekły na Angelinę.

ZOBACZ TEŻ: ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta. Historia ich MIŁOŚCI

Miał powiedzieć, że „rozpętała piekło”, a on nigdy nie pozwoli na jej wyłączną opiekę nad dziećmi. Parę czeka też wojna o majątek wart 450 milionów dolarów. Jeśli plotka o romansie z Cotillard jest prawdziwa, byłaby to ironia losu. Wszak Angelina i Brad też zostali kochankami na planie filmowym, kiedy Pitt był jeszcze mężem Jennifer Aniston (47 l.).

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: