WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Przeżył katastrofę lotniczą i wygrał milion dolarów! Kim jest największy szczęściarz świata?

Przeżył katastrofę lotniczą i wygrał milion dolarów! Kim jest największy szczęściarz świata?

11.08.2016, godz. 12:34
wygrał milion
wygrał milion foto:

Nie do wiary! Mężczyzna, który cudem przeżył katastrofę lotniczą w Dubaju, kilka dni później wygrał na loterii milion dolarów. Kim jest?

Gdy w zeszłą środę Mohammad Basheer Abdul Khadar (62 l.) leciał z Indii do Dubaju, nie miał pojęcia, że za chwilę wydarzenia w jego życiu nabiorą zawrotnego tempa. To był dla niego rutynowy lot, bo pracował w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nagle maszyna uległa awarii. Podczas awaryjnego lądowania w Dubaju stanęła w płomieniach, ale wszyscy spośród 300 osób na pokładzie uciekli, zanim eksplodowała. Prawdziwy cud! Mohammad postanowił dla żartu kupić na lotnisku los i zagrać na loterii. W końcu już raz miał niesamowitego farta.

ZOBACZ TEŻ: Oto największy szczęściarz na świecie. Przeżył katastrofy, wygrał miliony na loterii... teraz rozdaje fortunę rodzinie

Po paru dniach okazało się, że… wygrał milion dolarów! Mało tego - za cztery miesiące Hindus przechodzi na emeryturę i będzie mógł na niej żyć jak król. Ale zapowiada, że zamierza dzięki swojej fortunie pomagać tym, którzy mieli w życiu mniej szczęścia niż on.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: