WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Putin podrywał Melanię Trump?! Pierwsza dama USA zauroczyła Władimira Putina [ZDJĘCIA]

Putin podrywał Melanię Trump?! Pierwsza dama USA zauroczyła Władimira Putina [ZDJĘCIA]

09.07.2017, godz. 15:49
Putin podrywał Melanię
Putin podrywał Melanię foto: EAST NEWS

Takiego ocieplenia stosunków rosyjsko-amerykańskich nikt się nie spodziewał! Podczas szczytu G20 Melania Trump (47 l.) i Władimir Putin (65 l.) wyraźnie przypadli sobie do gustu.

On to potężny przywódca i miłośnik pięknych kobiet, ona jest oszałamiająco piękna i uwielbia mężczyzn u władzy. Między tym dwojgiem musiało zaiskrzyć! Choć podczas szczytu G20 w Hamburgu świat z zapartym tchem czekał na spotkanie Władimira Putina z Donaldem Trumpem (71 l.), nie mniej ekscytujące okazało się zetknięcie prezydenta USA z Melanią Trump.

ZOBACZ TEŻ: Putin i Trump rozmawiali 137 minut! O czym dyskutowali?

Zaczęło się od powłóczystych spojrzeń i uśmiechów, jakie towarzyszyły pierwszemu uściskowi dłoni. Przy mężu Melania zdaje się smutna i spięta, przy Putinie wyraźnie się rozluźniła. Gdy zaczął się bankiet, prezydent Rosji i pierwsza dama USA  z błyskiem w oczach usiedli tuż obok siebie i pogrążyli się w rozmowie. Na pewno cały świat chciałby wiedzieć, o czym rozmawiali!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: