WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Ratajkowski walczy z Trumpem

Ratajkowski walczy z Trumpem

14.11.2016, godz. 05:00
RATAJKOWSKA WALCZY Z TRUMPEM.
foto: instagra/Emily Ratajkowski

Gwiazdy protestują przeciwko nowo wybranemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Wśród nich znalazła się ponętna Emily Ratajkowski (25 l.), która postanowiła pokazać całemu światu, jak bardzo nie znosi Donalda Trumpa (70 l.). Modelka polskiego pochodzenia nie skandowała jednak na ulicy, tylko obnażyła swoje boskie ciało w internecie.

Wygrana Trumpa tak poruszyła Stany Zjednoczone, że na ulicę wyszły dziesiątki tysięcy Amerykanów. W Los Angeles podpalono kukłę przypominającą nowego prezydenta, w Seattle doszło do strzelaniny, a w Nowym Jorku tłum skandował: "To nie jest mój prezydent!".

Amerykanie nie zgadzają się z rasistowskimi poglądami Trumpa, a także z jego licznymi kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat kobiet. - Kobiety powinny być karane za nielegalną aborcję - mówił podczas kampanii miliarder. To rozjuszyło piękną Emily Ratajkowski. Gwiazda opublikowała w sieci swoje pikantne zdjęcie, które podpisała "Moje ciało, mój wybór". To hasło światowych organizacji walczących o prawo kobiet do aborcji.

Zobacz także: Nowa Zelandia czeka na tsunami. Pierwsza fala już uderzyła

Źródło: Agencja TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: