WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Samochód WJECHAŁ w ludzi na Times Square w Nowym Jorku! Jedna osoba nie żyje, są też ranni!

Samochód WJECHAŁ w ludzi na Times Square w Nowym Jorku! Jedna osoba nie żyje, są też ranni!

18.05.2017, godz. 19:08
Nowy Jork, Nasza Unia, P-SFUK, Polonia, Times Square
Nowy Jork, Nasza Unia, P-SFUK, Polonia, Times Square foto: iNTERNET

Na nowojorskim Times Square doszło do tragicznego wypadku. Jadący samochodem Hiszpan wjechał samochodem w spacerujących tam chodnikiem ludzi. Rannych jest kilkanaście osób (w zależności od źródeł od 12 do 20, niektóre ciężko). Niestety, jedna osoba nie żyje. Policja podkreśla jednak, że wypadek nie ma żadnego związku z terroryzmem.

Telewizja CBS twierdzi, że samochód, który wjechał w ludzi, to bordowy sedan. Kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został ujęty. W przeszłości młody Hiszpan, który spowodował wypadek, miał już być karany za jazdę pod wpływem alkoholu.

 

 

Nowojorska policja zamknęła rejon Times Square. Na miejscu jest straż pożarna, policja i służby ratunkowe. Świadkowie, na których powołuje się agencja Reutera, mówią o rannych, którzy leżą na ziemi oraz o porozrzucanych butach.

Kierowca miał chwilę wcześniej jechać pod prąd, a następnie stracić kontrolę nad kierownicą, więc mamy do czynienia z tragicznym wypadkiem, a nie atakiem terrorystycznym.

 

 

Zobacz także: Trump straci prezydenturę?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: