WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Seksafera z polska raperką w Niemczech. Dopadła ją mroczna przeszłość?

Seksafera z polska raperką w Niemczech. Dopadła ją mroczna przeszłość?

17.11.2016, godz. 12:50
Facebook/Ewa Schwesta
foto: Facebook/Ewa Schwesta

Sensacyjne wieści z Niemiec. Polska raperka, Ewa Schwesta została zatrzymana pod zarzutem sutenerstwa. Kobieta miała nakłaniać do prostytucji swoje fanki i czerpać z tego korzyści finansowe. Co istotne, w przeszłości Ewa Schwesta była prostytutką.

Ewa Schwesta pochodzi z Koszalina. Do Niemiec wyemigrowała w latach 80' razem ze swoimi rodzicami. Mieszkając w Kolonii, początkowo zarabiała jako kelnerka, a potem została prostytutką, miała również problemy z narkotykami. Jej życie zmieniło się w 2011 roku, kiedy Ewę Schwesta zauważyła wytwórnia "Alles oder Nix", która zaproponowała kobiecie nagranie płyty. Krążek "Kur**" okazał się wielkim sukcesem i z miejsca stał bardzo popularny w Niemczech oraz w Szwajcarii.

Jednak teraz wokalistka ma bardzo poważne kłopoty. Jak informuje "Bild", Ewa Schwesta została zatrzymana przez policję w związku z podejrzeniem, że miała ona nakałaniać swoje fanki do prostytucji i zarabiać na tym pieniądze. Poszkodowane ofiary są w wieku 17-19 lat.

Czytaj: Kim jest "Czekolinda", królowa seksu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: