WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat SKANDAL! Nauczycielka pójdzie siedzieć za SEKS z uczniami?

SKANDAL! Nauczycielka pójdzie siedzieć za SEKS z uczniami?

12.06.2017, godz. 15:52
Erin McAuliffe - nauczycielka uprawiała seks z uczniami
25-letnia Erin McAuliffe, nauczycielka matematyki ze Stanów Zjednoczonych, oskarżona jest o uprawianie seksu z nieletnimi uczniami. foto: Rocky Mount Police

25-letnia nauczycielka matematyki, Erin McAuliffe, jest oskarżona o uprawianie seksu z trzema niepełnoletnimi uczniami. Jeden z nich miał zaledwie 16 lat. Kobieta została wyrzucona z pracy, a następnie aresztowana. Dzisiaj odbędzie się rozprawa.

Erin McAuliffe, 25-letnia nauczycielka matematyki z Karoliny Północnej w Stanach Zjednoczonych, jest podejrzana o uprawianie seksu z trzema niepełnoletnimi chłopcami. Jak donosi stacja WNCN, dwóch z nich miało 17 lat, a jeden zaledwie 16. Została oskarżona o obcowanie cielesne z uczniem, co jest przestępstwem w Północnej Karolinie, oraz o obcowanie cielesne z nieletnim, ponieważ najmłodszy z uczniów miał dopiero 16 lat. W tym stanie, za wymienione przestępstwa może grozić kobiecie prawie trzy i pół roku więzienia oraz pokaźna kara finansowa. Policja z Rocky Mount została poinformowana o incydencie przez władze szkoły.

Nauczycielka została aresztowana w czwartek ubiegłego tygodnia. Z pracy zwolniono ją 5 maja. Po miesięcznym postępowaniu, została aresztowana, a sąd nałożył na nią 20,000 dolarów poręczenia majątkowego. Erin McAuliffe pracowała w szkole od 2016 roku. Według jej profilu na stronie LinkedIn, oferowała także "pozalekcyjne korepetycje dla uczniów mających trudności z nauką i zadaniami szkolnymi". Dzisiaj ma odbyć się rozprawa sądowa w jej sprawie.

ZOBACZ: Sąd nakazał odłączyć chore niemowlę od aparatury. DESPERACKA walka rodziców o jego życie

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: