WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Słonica ZMIAŻDZYŁA głowę dziewczynce! Horror w zoo [DRASTYCZNE WIDEO]

Słonica ZMIAŻDZYŁA głowę dziewczynce! Horror w zoo [DRASTYCZNE WIDEO]

30.07.2016, godz. 09:28
Słonica ZMIAŻDZYŁA głowę dziewczynce! Horror w zoo [DRASTYCZNE WIDEO
foto: YouTube

Tragedią zakończyła się dla kilkuletniej dziewczynki wizyta w jednym z zoo w Maroku. Podczas oglądania słoni, w pewnym momencie słonica rzuciła w głowę dziecka kamień - niestety, mimo natychmiastowego transportu do szpitala, życia dziecka nie udało się uratować. Władze ogrodu zoologicznego wyjaśniły, że to pierwszy taki przypadek.

Do tragicznego wypadku doszło na terenie marokańskiego zoo - w pewnym momencie słonica rzuciła w kierunku kilkuletniej dziewczynki kamień. Dziecko po uderzeniu w głowę zostało natychmiast przetransportowane do szpitala, gdzie niestety zmarło. Przedstawiciele zoo złożyli kondolencje rodzicom dziewczynki. Zdaniem profesor Lee z Parku Narodowego, przyczyną takiego agresywnego zachowania zwierzęcia mógł być fakt, że słonica cały czas przebywa w zamknięciu. - Takie przypadki zdarzają się, gdy słonie są sfrustrowane lub znudzone. Jest mało prawdopodobne, że słoń celował w dziewczynkę. Bardzo trudno przewidzieć zachowania zestresowanych zwierząt przetrzymywanych w niewoli - stwierdziła naukowiec.

 

W połowie czerwca informowaliśmy o innym dramacie, który miał miejsce w parku rozrywki. Wtedy aligator wciągnął pod wodę chłopczyka. Rodzice, którzy ruszyli na pomoc niestety nie zdołali go wyrwać zwierzęciu. – To straszna tragedia. Nie ma tutaj mowy o żadnym zaniedbaniu albo nieostrożności... Dziecko się bawiło. Rodzice byli obok. Pilnowali synka... Ruszyli mu natychmiast z pomocą kiedy tylko zauważyli, że został zaatakowany przez aligatora – mówił na konferencji Jerry Demings z Orange County Sheriff.

Czytaj: Horror w Walt Disney World. Aligator porwał dziecko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: