WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Śmieciarka ZMIAŻDŻYŁA samochód osobowy. 5 osób nie żyje

Śmieciarka ZMIAŻDŻYŁA samochód osobowy. 5 osób nie żyje

12.08.2017, godz. 13:43
Śmieciarka przyjedzie raz na dwa tygodnie
foto: Super Express

W piątkowe popołudnie w mieście Nagold, w Badenii-Wirtembergii na zachodzie Niemiec doszło do tragicznego wypadku. Ciężarówka do wywozu śmieci podczas skręcania przewróciła się na samochód osobowy marki Golf, którym podróżowało pięć osób. Nie miały one szans przeżyć zmiażdżenia przez 26-tonowy pojazd, którego podniesienie zajęło służbom ratunkowym ponad półtorej godziny. Kierowcy ciężarówki jak i jego 26-letniemu pomocnikowi nic się nie stało.

 

Według dotychczasowych ustaleń śmieciarka miała awarię, która sprawiła, iż pojazd przyspieszył przed skrzyżowaniem. W efekcie podczas gwałtownego skrętu pojazd przewrócił się nieoczekiwanie wprost na nadjeżdżający z boku samochód Volkswagen Golf.

 

 

W aucie osobowym podróżowała młoda rodzina z dwojgiem dzieci i siostrą. Policja zidentyfikowała ofiary. Na miejscu zginęła 25-letnia kobieta, która kierowała pojazdem, jej 17-letnia siostra oraz 22-letni partner, a także ich dzieci: dwuletnia córka i kilkutygodniowy syn pary. Lokalne media "Stuttgarter Nachrichten" i "Stuttgarter Zeitung" twierdzą, że tak wielkiej tragedii nie odnotowano w tym rejonie od 116 lat.

Zobacz także: Hipopotam zjadł milionerkę. Tragedia w Tanzanii

Przeczytaj również: Katastrofa kolejowa w Egipcie. Nie żyje co najmniej 28 osób

Polecamy ponadto: KONIEC ŚWIATA we wrześniu! 2017 będzie rokiem wielkiego przebudzenia i wielkiego wstrząsu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: