WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Śmiertelna KATASTROFA w parku rozrywki! Rozpadła się karuzela, są ofiary [WIDEO]

Śmiertelna KATASTROFA w parku rozrywki! Rozpadła się karuzela, są ofiary [WIDEO]

27.07.2017, godz. 11:54
Katastrofa karuzeli w Ohio Twitter
foto: Twitter

Makabryczny wypadek w parku rozrywki w Ohio w Stanach Zjednoczonych! Ekstremalna atrakcja, jaką jest karuzela wahadłowa "Fireball", rozpadła się podczas przejażdżki. Jedno z ramion karuzeli uderzyło o barierkę, wyrzucając z ogromną siłą kilkoro ludzi w górę. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych, z czego większość w stanie krytycznym. Przerażające zajście zostało uchwycone na nagraniu.

Do tragicznego wypadku doszło 26 lipca w Columbus, w stanie Ohio, gdzie do 6 sierpnia trwa stanowy festyn. Jak donoszą służby ratunkowe, śmiertelna ofiara katastrofy karuzeli to 18-latek. Został wyrzucony na wysokość 15 metrów kiedy urwało się jedno z ramion karuzeli. Rannych jest jeszcze 7 innych osób, z czego 5 jest w stanie krytycznym. Jak podaje Huffington Post, ofiary mają od 13 do 41 lat.

Makabryczny incydent został nagrany przez jednego z odwiedzających park rozrywki. Na nagraniu widać, jak jedno z ramion karuzeli zahacza z ogromną prędkością o barierki, odrywając się i wyrzucając kilkoro ludzi w górę. Pasażerowie uwięzieni w fotelach zostali wyrzuceni wraz z elementami konstrukcji. Jon Kasich, gubernator stanu Ohio, napisał w oświadczeniu, że jest zrozpaczony incydentem. Zapowiedział szczegółowe śledztwo oraz zamknięcie pozostałych atrakcji w parku do czasu przeprowdzenia inspekcji bezpieczeństwa.

Zobacz mrożące krew w żyłach wideo:

ZOBACZ: Polka ZAMORDOWAŁA 3 dzieci, potem popełniła samobójstwo? Nowe fakty ws. śmierci rodziny w Szwecji

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: