WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Spłodzili dziecko i zamienili się płciami!

Spłodzili dziecko i zamienili się płciami!

05.10.2016, godz. 13:28
Spłodzili dziecko i zamienili się płciami
foto:

To pierwszy taki przypadek na świecie! Para transseksualistów z Ekwadoru spłodziła własne dziecko, a potem zamieniła się płciami. Matka jest dziś mężczyzną, a ojciec zmienił się w kobietę.

Matka, ojciec i niemowlę. Kiedy Fernando Machado i Diane Rodriguez z synkiem Caraote (3 mies.) idą ulicą, wyglądają jak zupełnie przeciętna rodzina. Ale tak naprawdę ich historia jest niezwykła. Bo Fernando był kiedyś kobietą, a Diane mężczyzną. Para z Ekwadoru poznała się niespełna dwa lata temu. Połączył ich taki sam dramat – chęć zmiany płci. Zakochali się w sobie i zaczęli wspólnie przemianę. Ale w międzyczasie Fernando, a wtedy jeszcze Fernanda, zaszedł w ciążę, bo na tym etapie było to jeszcze możliwe.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Kobieta urodziła dziecko dwa miesiące po swojej śmierci

Dziecko urodziło się w czerwcu przez cesarskie cięcie. Fernando nosił już krótkie włosy i ubierał się jak facet, a Diane w niczym nie przypominała mężczyzny, który kilka miesięcy wcześniej spłodził dziecko. Zabrali synka do domu i dokończyli swoje przemiany. Teraz dziecko ma ojca i matkę, a oni odważnie opowiedzieli światu o historii swojej miłości.

Źródło: Suzuki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: