WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat STRZELANINA w klubie w Malmoe! Są ranni! Poszło "o brata"

STRZELANINA w klubie w Malmoe! Są ranni! Poszło "o brata"

13.08.2017, godz. 12:42
Szwecja
foto: Pixabay.com

Trzy osoby zostały ranne po tym, gdy podczas zabawy w wynajętym lokalu w szwedzkim mieście Malmoe, nieznany sprawca otworzył ogień w kierunku bawiących się osób. Trzy osoby są ranne, w tym dwie są w stanie krytycznym. Lokalna gazeta "Sydsvenska Dagbladet" powołuje się na świadków, którzy wspominali, że napastnik przed oddaniem strzałów krzyczał "kto pobił mojego brata?!".

Do zdarzenia doszło nad ranem w centrum miasta. Według policji w chwili zdarzenia w lokalu przebywało od 70 do 100 osób. Według świadków strzelaninę poprzedziła bójka, do której miało dojść nad ranem na ulicy. Wkrótce po tym, do budynku wdarł się mężczyzna krzycząc "Kto pobił mojego brata?", po czym miał oddać w kierunku bawiącego się tłumu od 5-6 strzałów z broni palnej. W lokalu wybuchła panika, ludzie wybiegli na ulicę.

Służby ratunkowe przewiozły do szpitala trzy osoby. Dwie z nich, w wieku 20 i 25, ma ciężkie obrażenia. Trzecia, nastolatek, nie jest poważnie ranny.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz rozpoczęła dochodzenie w sprawie strzelaniny. Na razie nie ujęto sprawcy strzelaniny, nie wiadomo też, w jaki sposób zbiegli z lokalu.

Zobacz także: "Akt terroru" w USA! Samochód wjechał w tłum ludzi

Polecamy również: Wściekła niedźwiedzica zaatakowała grzybiarza! Ten pobił ją gołymi rękami!

Przeczytaj ponadto: Zmarł najstarszy mężczyzna świata. Urodził się w Polsce


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: