WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Szokujące podejrzenia sławnego lekarza: Rosjanie OTRULI Hillary Clinton

Szokujące podejrzenia sławnego lekarza: Rosjanie OTRULI Hillary Clinton

15.09.2016, godz. 13:38
hillary clinton4
Hillary Clinton foto: EAST NEWS

Nie do wiary! Wybitny amerykański patolog sądowy sugeruje, że za ostatnim kryzysem zdrowotnym Hillary Clinton (69 l.) mogą stać rosyjskie służby. Kandydatka na prezydenta USA przejawia zdaniem dr Benneta Omalu (48 l.) objawy… otrucia!

„Doradzałbym przeprowadzenie badań toksykologicznych krwi u Hillary Clinton. Mogła zostać otruta” - taki wpis pojawił się na Twitterze dr Benneta Omalu. „Nie ufam Putinowi i Trumpowi. W ich przypadku wszystko jest możliwe” - dodał po chwili. Omalu to wybitny patolog, który wsławił się odkryciem serii przypadków choroby CTE u sportowców. Co zaniepokoiło doktora? Clinton rzeczywiście niespodziewanie zasłabła podczas uroczystości upamiętniające zamach z 11 września na WTC.

ZOBACZ TEŻ: Hillary Clinton UPADŁA przed limuzyną! Jest poważnie chora?! [WIDEO]

Oficjalnie ogłoszono, że cierpi na łagodne zapalenie płuc. Wczoraj osobista lekarka pani polityk uspokajała, że Clinton zdrowieje. Wcześniej kandydatka na prezydenta kasłała podczas wieców, spekulowano, że może cierpieć na chorobę Parkinsona. Lekarz zebrał te objawy i wyciągnął szokujące wnioski. Czy może mieć rację?!

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: