WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Tajemnicza śmierć Oli! W Baltimore znaleziono ciało POLKI ze Szczecina

Tajemnicza śmierć Oli! W Baltimore znaleziono ciało POLKI ze Szczecina

12.06.2017, godz. 12:33
Alexandra A. Ola Reeves, Ola, zaginiona Polka w Pensylwanii
foto: SE.pl

Tragiczny finał poszukiwań naszej rodaczki mieszkającej w USA! Ola Reeves (+37 l.), która zaginęła 23 maja, nie żyje. Jej ciało znaleziono w Baltimore. Wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci Polki. Trwa śledztwo w tej tajemniczej sprawie.

-Moje życie to prawdziwy koszmar – mówi „Super Expressowi” Mike Reeves, zrozpaczony mąż Oli.-  Próbuję sobie to wytłumaczyć, ale nie potrafię. Straciłem najbliższą mi osobę, którą miałem zaszczyt kochać. Widać Bóg miał plan wobec Oli… - dodaje. Poszukiwania zaginionej 23 maja Polki zakończyły się. W Baltimore znaleziono ciało Oli i jej samochód. Makabrycznego znaleziska dokonano 6 czerwca, teraz zidentyfikowano zwłoki. Ich autopsja wyjaśni, co się stało. A sprawa jest bardzo zagadkowa. Naszą rodaczkę ostatni raz widziano we wtorek 23 maja, gdy tankowała benzynę w Elizabethtown w Pensylwanii. Po godzinie skontaktowała się z bliskimi mówiąc, że może już ich nigdy nie zobaczyć. Wtedy ślad po niej zaginął.

ZOBACZ TEŻ: TAJEMNICZA śmierć Polki w USA. Jej ciało znaleziono w lesie

Kim była Ola? Przed przyjazdem do USA studiowała na politechnice w rodzinnym Szczecinie. 15 lat temu w ramach wymiany studenckiej przyjechała do USA. Wtedy poznała przyszłego męża. Zakochała się i postanowiła zostać za granicą. Od ponad dziesięciu lat pracowała w rządowym funduszu powierniczym The Pennsylvania Employees Benefit Trust Fund. Firma ta zajmuje się administrowaniem ubezpieczeniami zdrowotnymi i świadczeniami rządowymi urzędników stanu Pensylwania. Przed zaginięciem Polka mówiła ojcu, że ma problemy w pracy. Czy to jest klucz do rozwiązania tej zagadki?

Źródło: mra
autor: Marta J. Rawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: