WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat To prawdopodobnie najbardziej NIEUDANA metamorfoza wszechczasów! Zobaczcie "sobowtóra" Beckhama [ZDJĘCIE]

To prawdopodobnie najbardziej NIEUDANA metamorfoza wszechczasów! Zobaczcie "sobowtóra" Beckhama [ZDJĘCIE]

23.09.2016, godz. 18:48

Jack Johnson to 19-latek, który tak bardzo zafascynował się wyglądem znanego brytyjskiego piłkarza - Davida Beckhama, że postanowił się do niego upodobnić. Wydał 20 tysięcy funtów, czyli prawie 100 tysięcy złotych na operacje plastyczne i zabiegi upodabniające, a efekt jest... cóż, sami zobaczcie.

Poznajcie Jacka Johnsona, bezrobotnego nastolatka z brytyjskiego Bulwell, który postanowił poświęcić życie, by upodobnić się do Davida Beckhama. Na swoją niezwykłą metamorfozę wydał już prawie 100 tysięcy złotych i ciągle dobiera kolejne kredyty, by zbliżyć się do wyglądu idola. 19-letni Jack uważa, że każda kwota wydana na zabiegi upodabniające go do Beckhama przez ostatnie dwa lata były tego warte i z dumą prezentuje światu swój nowy wygląd. Zapowiada także, że to jeszcze nie koniec jego przemian! - Zawsze chciałem wyglądać jak David, bo nie ma na świecie osoby, która powiedziałaby o nim, że jest nieatrakcyjny. Podziwiam go od zawsze, bo sam zbudował swój wizerunek od zera! Kocham jego wygląd i osobowość - tłumaczy Johnson. Chłopak ma w swojej twarzy sporo botoksu, wypełniaczy i implantów, a zamierza mieć ich jeszcze więcej. Planuje także zrzucić parę kilo i przylecieć do Polski na przeszczep włosów, by móc skopiować najnowszą fryzurę Beckhama. Jak sądzicie, widać podobieństwo?

Zobacz: HORROR! Rzucił ją przez sms-a, więc go ZADŹGAŁA nożem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: