WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Ten człowiek postawił las w PŁOMIENIACH, żeby zaistnieć w internecie! [ZDJĘCIE]

Ten człowiek postawił las w PŁOMIENIACH, żeby zaistnieć w internecie! [ZDJĘCIE]

14.11.2016, godz. 14:38
podpalił las
foto: Youtube.com

Johnny Mullins to aspirtujący na prezentera pogody mężczyzna, który swoim talentem do prognozowania atmosfery chwalił się na swoim fanpejdżu na Facebooku. Podczas nagrywania jednego z filmików wpadł na pomysł by urozmaicić widoki i przyciągnąć uwagę większej ilości widzów. Co wymyślił?

Johnny Mullins pochodzący z miejscowości Jenkins w stanie Kentucky, to mężczyzna, który zapragnął być prezenterem pogody. Stworzył więc swój kanał w internecie, nazwał go "Weather Outlook" i publikował tam własnoręcznie nagrane filmiki, na których opowiadał o pogodzie. Niezwykle schlebiały mu wyniki oglądalności i pragnął je ciągle zwiększać, aż w końcu wpadł na pomysł, który z pewnością wydawał mu się niezwykle błyskotliwy. Otóż... postawił w płomieniach las. "Istnieje zagrożenie pożarowe w lasach Kentucky. Rozprzestrzenia się wzdłuż całych gór" - relacjonował kreatywny 21-latek. - To dobry chłopak, tylko nie zdawał sobie do końca sprawy ze swoich czynów. Podobała mu się popularność na Facebooku. Nie wiedział jakie szkody mógł wyprawić swoimi czynami - powiedział o Johnnym szef lokalnej policji, James Stephens. Mullins został aresztowany pod zarzutem umyślnego spowodowania pożaru, do którego się przyznał. W momencie aresztowania jego nagranie miało 3 tysiące wyświetleń - pomysł więc okazał się nawet skuteczny, tylko niestety marny w skutkach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: