WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Torturował narzeczoną na oczach dzieci, a na koniec poderżnął jej gardło [MAKABRYCZNE ZDJĘCIE]

Torturował narzeczoną na oczach dzieci, a na koniec poderżnął jej gardło [MAKABRYCZNE ZDJĘCIE]

12.09.2016, godz. 10:57

Gdy wówczas 26-letnia Natalie Allman zerwała zaręczyny ze swoim niedoszłym mężem, Jasonem Hughesem, ten postanowił ją ukarać. Przez 7 godzin torturował ją na oczach jej dwóch synów, a na koniec poderżnął jej gardło. Chciał ją oszpecić, by nigdy nie była z innym mężczyzną. Kobieta przeżyła tylko cudem.

Natalie Allman to obecnie 31-letnia matka trójki dzieci, która wiele wycierpiała w swoim życiu. Kilka lat wcześniej związała się z Jasonem Hughesem - mieli nawet wziąć ślub, ale Natalie zauważyła u ukochanego problem z alkoholem i zerwała zaręczyny. Reakcja jej ówczesnego mężczyzny przerosła jednak najśmielsze oczekiwania. 42-latek z zazdrości postanowił ją oszpecić! Przez 7 godzin torturował ją na oczach dzieci bijąc i podduszając, aż w końcu poderżnął jej gardło nożem i zostawił, by się wykrwawiła. Później przed sądem wytłumaczył, że zrobił to, bo chciał, by była brzydka. Został skazany na 9 lat więzienia, jednak wypuszczono go po odbyciu połowy wyroku za dobre sprawowanie. Teraz oprawca kobiety zamieszkał zaledwie 30 kilometrów od niej i jej rodziny, przez co ta każdego dnia trzęsie się ze strachu o życie swoje i swoich dzieci.

 

Zobacz też: Oskalpowana Patrycja potrzebuje pomocy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: