WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Trump ewakuowany z wiecu. Ktoś krzyknął: on ma broń [ZDJĘCIA]

Trump ewakuowany z wiecu. Ktoś krzyknął: on ma broń [ZDJĘCIA]

06.11.2016, godz. 09:44
Hillary przegania Trumpa! Znów zyskała przewagę
foto: AP

Donald Trump, kandydat republikanów na prezydenta USA, został ewakuowany przez Secret Service po tym, gdy na jego wiecu pojawił się tajemniczy mężczyzną. W pewnym momencie ktoś krzyknął: on ma broń! Jak się później okazało, mężczyzna nie był uzbrojony.

Do incydentu na wiecu Donalda Trumpa doszło w niedzielę nad ranem w Reno (stan Nevada). W pewnym momencie do sceny, gdzie stał kandydat republikanów zaczął się zbliżać tajemniczy mężczyzna. Widząc to Donald Trump powiedział: - O, to ktoś z kampanii Hillary Clinton. Ile ci płacą, 1400 dolarów? Zabierzcie go. Po chwili ktoś z tłumu krzyknął: on ma broń! Wtedy agenci Secret Service natychmiast wyprowadzili Donalda Trumpa za kulisy, zaś mężczyzna został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Jak się później okazało, nie był on uzbrojony. - Jestem republikaninem i popieram republikańskich kandydatów już od pewnego czasu, ale nie popieram Donalda Trumpa. Mówiłem o tym podczas prawyborów i mówię teraz. Robię to, co uważam za mój demokratyczny obowiązek - stwierdził Austyn Crites.

Wybory prezydenckie w USA odbędą się we wtorek, 8 listopada. Z sondaży wynika, że nieznacznym faworytem jest Hillary Clinton, kandydatka Demokratów. Pamiętajcie, że na SE.pl przeprowadzimy relację na żywo z wyborów prezydenckich w USA.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: