WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Trump stawia na przyjaciela Putina! Szara eminencja we władzach USA

Trump stawia na przyjaciela Putina! Szara eminencja we władzach USA

20.11.2016, godz. 12:25
Trump nie chce mieszkać w Białym Domu
foto: EAST NEWS

Kolega Władimira Putina szarą eminencją w USA! Prezydent elekt Donald Trump (70 l.) wyznaczył na swojego przyszłego doradcę ds bezpieczeństwa narodowego Michaela T. Flynna (58 l.).

Kolega Władimira Putina szarą eminencją w USA! Prezydent elekt Donald Trump (70 l.) wyznaczył na swojego przyszłego doradcę ds bezpieczeństwa narodowego Michaela T. Flynna (58 l.). Emerytowany generał dał się wcześniej poznać jako zwolennik dialogu z władzami Rosji. Mało tego, czynił wobec nich przyjazne gesty, uczestnicząc w moskiewskiej gali z okazji urodzin rządowej telewizji Russia Today i siadając tuż obok Putina.

ZOBACZ TEŻ: Trump wychwala Putina

Gościł w RT nie raz jako gość, opowiadając się za zacieśnianiem współpracy USA z Rosją wobec nadrzędnego celu, jakim jest walka z islamistami. Dla Polski są to niepokojące wiadomości, bo stanowisko, na jakie powołano Flynna, jest w praktyce niezwykle istotne we władzach USA.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: