WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Trump zdradzał żonę z króliczkiem Playboya! Ujawniono romans kandydata na prezydenta USA

Trump zdradzał żonę z króliczkiem Playboya! Ujawniono romans kandydata na prezydenta USA

06.11.2016, godz. 17:03
Trump zdradzał żonę z króliczkiem
Trump zdradzał żonę z króliczkiem foto: EAST NEWS/SHUTTERSTOCK

Kolejny skandal z udziałem Donalda Trumpa (70 l.)! Prasa ujawnia, że republikanina łączył gorący romans z króliczkiem Playboya. Trump był już wtedy żonaty z Melanią Trump (46 l.)!

Namiętne spotkania w hotelach, sekretne randki i gorące wyznania – a to wszystko pod nosem świeżo poślubionej żony! „The Wall Street Journal” wyciągnął kolejnego trupa z szafy Donalda Trumpa. Kreujący się na wiecznie zakochanego męża i dumnego ojca republikanin w 2006 roku romansował z Karen McDougal (45 l.), dorodnym króliczkiem Playboya. Nie bacząc na to, że dopiero co wziął ślub z Melanią, w sekrecie rozkoszował się krągłościami modelki. Jak twierdzą dziennikarze, Karen sprzedała swą historię prasie, ale dziwnym trafem tekst nigdy nie ujrzał światła dziennego… aż do teraz!

ZOBACZ TEŻ: Trump ewakuowany z wiecu. Ktoś krzyknął: on ma broń [ZDJĘCIA]

Trump nie skomentował tych rewelacji. Miał dość innych emocji. Podczas wiecu w Nevadzie wybuchła panika, a Trump został niemal zniesiony ze sceny przez ochronę po tym, jak ktoś głośno oskarżył jednego z uczestników o posiadanie broni. Okazało się, że żadnej broni nie było. Atmosfera się zagęszcza, a tymczasem Clinton według sondażu  dla Washington Post-ABC wyprzedza republikanina pięcioma punktami procentowymi. Każdy dzień przynosi jednak nowe skandale i wszystko może się jeszcze zdarzyć!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: