WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Melania Trump NAGO! Kim jest żona Donalda Trumpa [ZDJĘCIA]

Melania Trump NAGO! Kim jest żona Donalda Trumpa [ZDJĘCIA]

08.11.2016, godz. 14:53
Ujawniono nagie zdjęcia Melanii Trump! Rozbierała się we francuskim magazynie
foto:

Szok! Żona Donalda Trumpa (70 l.), kandydata na prezydenta USA, gięła się nago we francuskim magazynie dla panów! „NY Post” ujawnił gorące zdjęcia Melanii Trump (46 l.). Kim jest i jak wygląda kobieta, która pokochał Donald Trump.

Naga jak ją Bóg stworzył, patrzy śmiało w obiektyw, wypinając niczym nie osłonięty biust. Melanii Trump żona Donalda Trumpa to kobieta pełna zalet. Na jednych zdjęciach jest sama, na innych gnie się w towarzystwie innych roznegliżowanych piękności. Czy to jakaś gwiazdka marząca o karierze w świecie mody? Nie! To kobieta, która lada chwila może zostać pierwszą damą USA – Melania Trump! Szokujące zdjęcia żony Donalda Trumpa opublikował „NY Post”. Można je też zobaczyc na stronie internetowej amerykańskiego pisma. Słoweńska modelka pozowała do nich w 1995 roku.

ZOBACZ TEŻ: Republikański kandydat zmienia ostry ton w sprawie deportacji. Trump zaczyna kusić... imigrantów?

Niektóre opublikowało nie istniejące już francuskie pismo „Max Magazine”, inne do tej pory były nieznane. Czy ta sensacja zaszkodzi Trumpowi? Według najnowszego sondażu republikanina popiera  31 proc. wyborców, a Hillary Clinton (69 l.) - 46 proc. A może wyborców zachwyci odważna sesja Melanie?!

ZOBACZ: Naga Melania Trump skuta kajdankami. Rozbierana sesja dla GQ

Źródło: Aleksandra Jaros
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: