WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Weekend na Torze Wyścigów Konnych

Weekend na Torze Wyścigów Konnych

13.08.2016, godz. 10:59
Tor Służewiec - wyścigi konne
Tor Służewiec - wyścigi konne foto: EAST NEWS

17 gonitw rozegranych zostanie w najbliższy weekend (13-14 sierpnia) na Torze Służewiec. Najbardziej prestiżowa z nich, o Nagrodę Deer Leapa, zaplanowana jest na niedzielę.

W gonitwie o Nagrodę Deer Leapa (niedziela, godz. 17.15) wystartuje osiem koni. Faworytów należy upatrywać w dwójce: Staight Away i Invicta Varsovia. Niespodziankę może sprawić też rozkręcająca się Tea.

W sobotę odbędzie się wyścig o Nagrody Espadona (godz. 15.40), który upamiętnia trenowanego przez Wojciecha Olkowskiego i będącego własnością jego żony Beaty, rewelacyjnego irlandzkiego ogiera Espadona. W tym biegu pięć trzylatków będzie rywalizowało z dwiema czteroletnimi klaczami: Peredittą i Szarotką. Dwa mocne konie, uczestników Derby: Neo i Excalibura wystawia trener Wojciech Olkowski, któremu, także ze względów sentymentalnych, zapewne bardzo zależy na wygraniu tego wyścigu.

Pół godziny później zacznie się rywalizacja dwulatków o Nagrodę Zenda, o którą powalczą m.in.Jam Duke, który odniósł zwycięstwo w swoim debiucie, jego kolega ze stajni Albaicin oraz Dylayla.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 14.30, a niedzielnego na 14.45. Bilety do strefy B kosztują 5 zł, do strefy A - 10 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: