WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wielki dramat Melanii Trump! Prezydencka stylistka NIE CHCE jej ubierać

Wielki dramat Melanii Trump! Prezydencka stylistka NIE CHCE jej ubierać

21.11.2016, godz. 13:18
Wielki dramat Melanii Trump! Prezydencka stylistka NIE CHCE jej ubierać
Melania Trump foto: EAST NEWS

Wielki dramat Melanii Trump (46 l.)! Prezydencka stylistka niezadowolona z wyników wyborów oświadczyła, ze nie zamierza ubierać nowej pierwszej damy. Żona Donalda Trumpa (70 l.) nie ma teraz w co się ubrać do Białego Domu!

Jej klientami są sławni i bogaci, a Michelle Obama (52 l.) każdego dnia nosiła jedynie stroje specjalnie przez nią wyselekcjonowane. Sophie Theallet (52 l.), stylistka prosto z Paryża, była w Białym Domu niezbędna! Lecz nadszedł wiatr zmian, który niebawem wywieje z Białego Domu elegancką Michelle. Jej miejsce zajmie Melania Trump (46 l.). Tego było za wiele dla  wyroczni stylu! Theallet oświadczyła, że z powodu licznych rasistowskich skandali z udziałem prezydenta elekta nie zamierza ubierać nowej pierwszej damy.

ZOBACZ TEŻ: Melania Trump NAGO! Kim jest żona Donalda Trumpa [ZDJĘCIA]

A wszak dotychczasowe frymuśne ciuszki pani Trump nie pasują już do powagi zajmowanej pozycji! Cóż to za szczęście, że Melanii jest dobrze absolutnie we wszystkim, a nawet absolutnie w niczym. Na pewno nowa pierwsza dama poradzi sobie w Białym Domu nawet bez stylistki i jej kreacji.


Źródło: TVN Turbo
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: