WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wreszcie mogę zobaczyć braciszka! Bracia syjamscy z Chicago przeżyli operację rozdzielenia

Wreszcie mogę zobaczyć braciszka! Bracia syjamscy z Chicago przeżyli operację rozdzielenia

26.11.2016, godz. 21:51
Wreszcie mogę zobaczyć braciszka! Bracia syjamscy z Chicago przeżyli operację rozdzielenia
foto:

To wzruszające zdjęcie obiegło cały świat! Rozdzieleni bracia syjamscy Jadon i Anias McDonald (14 mies.) po raz pierwszy mogli spojrzeć na siebie nawzajem.

Odkąd ponad rok temu zrośnięci głowami Jadon i Anias McDonald (14 mies.) spod Chicago przyszli na świat, ich rodzice i lekarze robili wszystko, by ich ocalić i zapewnić im normalne życie. W zeszłym miesiącu amerykańscy chirurdzy podjęli się operacji rozdzielnia dzieci. Trwała ona 27 godzin i przebiegała z komplikacjami. Po niej chłopcy nadal walczyli o życie, a ich historia obiegła światowe media. Teraz lekarze są już niemal pewni, że obaj braciszkowie przeżyją.

ZOBACZ TEŻ: Wielorybie bliźnięta syjamskie w Meksyku!

Dzieci mogły też nareszcie trafić do jednego szpitalnego pokoju – wcześniej Anias był na to w zbyt ciężkim stanie. Gdy chłopcy znaleźli się na stojących obok siebie łóżkach, odwrócili głowy i po raz pierwszy spojrzeli na siebie nawzajem ze zdumieniem i wzruszeniem, co udało się uchwycić na tym niezwykłym zdjęciu.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: