WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wściekła niedźwiedzica zaatakowała grzybiarza! Ten pobił ją gołymi rękami!

Wściekła niedźwiedzica zaatakowała grzybiarza! Ten pobił ją gołymi rękami!

12.08.2017, godz. 19:44
NIEDŹWIEDŹ ZA KIEROWNICĄ.
File photo. foto: AP

Niesamowita historia z Rosji. W trakcie zbierania grzybów w lesie mężczyznę zaatakowała niedżwiedzica. 44-letni Aleksander Łopachin nie dysponował żadnym uzbrojeniem, jednak udało mu się wygrać starcie ze wściekłym zwierzęciem. Rosjanin gołymi pięściami pobił agresora i uratował swoje życie. Sprawę opisał "The Siberian Times".

Mężczyzna podczas wyprawy na grzyby do lasy w obwodzie swierdłowskim natknął się na niedźwiedzicę z młodym. Rozjuszona matka natychmiast zaatakowała 44-latka i powaliła go na ziemię. Jednocześnie mężczyźnie wypadł nożyk do oprawiania grzybów. Zwierzę zaczęło gryźć i drapać bezbronnego mężczyznę, który zasłonił rękami głowę, ale to nie uchroniło go przed utratą kawałka ucha i nosa.

Sytuacja wydawała się być beznadziejna, ale w pewnym momencie Łopachin złapał niedźwiedzicę za głowę i z całej siły uderzył ją w pysk. Cios udało mu się wyprowadzić jeszcze kilka razy. Zaskoczone i ogłuszone zwierzę usiadło, a po chwili odeszło z młodym.

Mężczyźnie udało się dojść do najbliższego miejsca, w którym był zasięg i wezwać pomoc. Znajomy zabrał go do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Przedstawiciel szpitala w Sierowie przekazał portalowi rusreality.com: - Ofiara miała liczne obrażenia głowy i kończyn górnych, a także głęboką ranę na prawej ręce i prawym uchu. Pacjent miał też odgryziony czubek nosa, ale udało się go nam zrekonstruować. Zdaniem lekarzy życie Aleksandra nie jest zagrożone.

 

 

Zobacz także: Hipopotam zjadł milionerkę. Tragedia w Tanzanii

Przeczytaj również: Katastrofa kolejowa w Egipcie. Nie żyje co najmniej 28 osób

Polecamy ponadto: KONIEC ŚWIATA we wrześniu! 2017 będzie rokiem wielkiego przebudzenia i wielkiego wstrząsu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: