WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Wstrząsające zdjęcia z wypadku Paula Walkera na sprzedaż!

Wstrząsające zdjęcia z wypadku Paula Walkera na sprzedaż!

19.12.2013, godz. 13:04
Paul Walker
foto: materiały prasowe

Jak donosi magazyn "Globe", na sprzedaż wystawiono zdjęcia z tragicznego wypadku, w którym zginął Paul Walker! Aktor znany z roli w serii "Szybcy i wściekli" zginął 3 tygodnie temu w Kalifornii.

Minęło już kilka dni od pogrzebu Paula Walkera. Pomimo upływającego czasu, nie brakuje ludzi, którzy chcą zarobić na tragedii aktora.

Przypomnijmy, że do wydpadku doszło 30 listopada w Santa Clarita w Kalifornii. Jeden ze świadków tragedii zaoferował zdjęcia własnego autorstwa ukazujące zniszczony samochód i zmasakrowane ciała.

- Te zdjęcia są przerażające. Przedstawiają dwie ofiary (Walkera i jego przyjaciela Rogera Rodasa). Widać wnętrze Porche strawione przez ogień. Ciała są mocno poparzone, ale wyraźnie je widać wewnątrz samochodu. Walker upadł do tyłu i ma rozłożone ręce. Cały jest spalony, a na jego ciele nie ma żadnych ubrań - zdradził informator, podaje film.wp.pl

Zobacz: Paula Walkera zastąpi własny brat?

Paul Walker zginął w wieku 40 lat, był w trakcie realizacji siódmej części "Szybkich i wściekłych". Brat zmarłego gwiazdora, Cody, wystąpi w finałowych scenach produkcji.

Paul Walker osierocił 15-letnią córkę Meadow.

Zobacz: Paul Walker - akt zgonu potwierdza: spłonął żywcem!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: