WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wybory w USA MEMY. Tak internauci śmieją się z wyników wyborów

Wybory w USA MEMY. Tak internauci śmieją się z wyników wyborów

09.11.2016, godz. 11:01
Memy wybory
foto: internet

Wybory prezydenckie w USA. To już oficjalne - nowym, 45. prezydentem USA będzie Donald Trump, który pokonał kandydatkę Demokratów Hillary Clinton. Jak zwykle przy tak doniosłych wydarzeniach, nie brakuje sporej liczby szyderców, którzy kpią sobie z przegranego kandydata. Zobaczcie najlepsze memy z wyborów prezydenckich w USA.

Wybory prezydenckie w USA. Z nami głosowanie w Stanach Zjednoczonych - Amerykanie zdecydowali, że 45. prezydentem USA będzie kandydat Republikanów, czyli Donald Trump. Podczas swojego przemówienia po ogłoszeniu wyników, Donald Trump podziękował Hillary Clinton za walkę i zapowiedział, że jako prezydent będzie starał się współpracować z każdym. Prezydent-elekt stwierdził również, że postara się zainwestować w Stany Zjednoczone wielkie pieniądze, by budować szkoły, drogi i mosty. Wiadomo, że Hillary Clinton nie zabierze dziś głosu.

Jak zawsze przy okazji ważnych decyzji i wydarzeń, internauci stworzyli wiele śmiesznych memów, przypominając, że śmiech to zdrowie. Który ze śmiesznych obrazków przypadł Wam najbardziej do gustu? Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach.

Wyniki wyborów w USA: Hilary Clinton odwołuje fajerwerki!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: